KOMPLETNÍ POČET DÍLŮ KAŽDÉ POVÍDKY NALEZNETE V NAVIGACI...

A co teď 22. část

28. srpna 2013 v 22:11 |  A co teď


"Tooo.....to jako... myslíš vážně?" vykoktala ze sebe za chvíli Kiki
"Hej myslím" odpověděl suše Miro a prudce ji na sebe Kiki otočil.
"A čo si čakala iné,Kiki preboha,mala by si konečne pochopiť,že on je teraz mojou súčasťou a kým.... kým ti tak zavadzia..." nedokončil Miro jen se na ní díval a snažil se v jejích očích najít alespoň maličkato toho tepla ,které v nich vídával do nedávna.
"Co" zeptala se Kiki a jejich pohledy se stále protínaly.
"To mi povedz ty" zvedl Miro obočí a stále se jí díval do očí.
"Já tě mám ráda" zakňourala Kiki sepjala své ruce vzadu na Mirovo krku,Mirovi dlaně ji opět automaticky chytli za lokty a stejně jako večer se její ruce snažil dostat dolů.Kiki se,ale k němu víc přitiskla,cítil její ňadra na své hrudi a ačkoliv se tomu bránil,jeho tělem projelo vzrušení.Kiki vycítila jeho slabost a stoupla si na špičky aby její rty byly blíž těm jeho.Přihmouřila oči a svůj podbřišek přitiskla na jeho rozkrok.Miro ještě chvíli odolával a pak své dlaně z jejích loktů přesunul na její zadeček a přitlači jí na sebe.Někde uvnitř věděl,že dělá chybu,ale touha po sexu byla silnější.Jeho rty se chlípně přísály na na její a silným tlakem jí svalil na postel......

Miro se převalil na druhou půlku postele a jeho pohled sjel na dětskou postýlu.
"Do riti" zanadával a raději otočil hlavu stranou.Kiki se spokojeně usmívala.
"Copak miláčku" zašveholila a položila si hlavu na jeho rameno.
Miro se prudce posadil a vstal z postele tak,že Kiki spadla zpátky na polštář.
"Sakra" zabručel,bylo mu na nic,jak to mohl dopustit ona se chová jak...jeho syna,jeho maličkého nesnáší a co udělá on..vyspí se sní... odešel z ložnice a zavřel se v koupelně.Pustil na sebe proud studené vody a doufal,že ho to dostatečně vzpamatuje.Kýžená úleva,ale nepřicházela.Miro se zabalil do županu a vešel do obýváku.Kiki seděla na sedačce ještě úplně nahá a Miro se snažil na ní vůbec nepodívat.
"Kam si mi utekl?" zeptala se jakoby mezi nimi nebyl vůbec žádný problém,jako by bylo vše v tom nejlepším pořádku.Kiki se teď cítila jako vítěz a byla přesvědčená že Miro ještě všechno zváží,miloval se s ní přece a to musí něco znamenat.
Miro,ale neodpovídal jen se v rychlosti oblékl,obul ,sebral bundu z věšáku a bez jediného slůvla bouchl dveřmi.
Kiki nadskočila na sedačce a vyběhla za ním.
"Kam jdeš" zeptala se do tmavé chodby,ale Miro neodpovídal,slyšela jen vchodové dveře od baráku jak se zavírají.Měla smíšené pocity,ale pořád věřila,nebo si spíš namlouvala,že Miro to ted šel vyřešit aby mohli být oni dva spolu.

Miro vyšel do chladného listopadového večera,narazil si kulicha pořádně do čela a ještě přes něho přetáhl kapuci,ale neposedné dlouhé vlasy stejně pořád vykukovaly.Sklonil hlavu a pomalu došel ke svému autu.Měl v úmyslu do něj sednout a jet,jet prostě někam hodně daleko a na nic nemyslet.Sedl za volant a bezmocně si položil hlavu na ruce na volantu ani si nevšiml,že nechal dveře otevřené a v autě se nezabouchl.
"Je vám něco,nepotřebujete pomoct?" uslyšel najednou něcí hlas.
"Nie,to je dobré,ďakujem" odpověděl aníž by se na tu osobu podíval.
"Jste to vy,od Matýska?" uslyšel znova otázku a pomalu zvedl hlavu,sklaáněla se nad ním žena z píškoviště.viděla mu teď do očí bez černých brýli a trochu se zarazila.
"Je promiňte,já vás hned nepoznala" řekla trochu nejistě,ted už ho poznala a trochu jí to vykolejilo.
"Jo som" šeptl Miro a díval se na ní .
"Promiňte" zopakovala žena a pomalu se otočila k odchodu.
"Nie počkajte" zavolal na ní Miro "Nezašla byste na panáka?".................................


Pokračování příště...................
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama