KOMPLETNÍ POČET DÍLŮ KAŽDÉ POVÍDKY NALEZNETE V NAVIGACI...

A co teď 27. část

28. srpna 2013 v 22:21 |  A co teď


"Nie,nič vpohodke Kiki,zabudni na to" zvedl Miro ruce do výše ramen a odešel do předsíně pro tašku s nákupem,kterou tam KIki nechala.Položil jí na stůl a začal vyndavat její obsah,docela ho to překvapilo a nevěřil svým očím.Bylo tam od pacholíku přes těstoviny dětskou šunku až po dětské přesnídávky snad vše co by moho malému přijít vhod,Miro dokonce objevil pár sladkostí a dětské čokoládičky.
"To ty sama..toto všetko?" povytáhl trochu oboči a podíval se na Kiki.
"No" podrbala se Kiki trochu na tváři a pomalu vstala ze sedačky,kde si Matýsek pořád kreslil do sešitu.Pomalu došla k Mirovi zezadu ho objala v pase a položila si hlavu na jeho záda.
"Nezlob se já tu cestu opravdu nemůžu odmítnout"snažila se o smutný a provinilý tón.Miro se k ní otočil a i přesto že nevěděl co si teď myslet,ji nejistě objal.
"Ja to zvládnem" zašeptal jí Miro do vlasů a Kiki se trochu usmála,ale když zvedla k Mirovi hlavu byly její oči zase provinilé.Měla svůj plán skoro celý den nad ničím jiným nepřemýšlela a začínal už tím nákupem. a tuhle cestu...jistě že jí mohla odmítnout,ale neudělala by to za nic,ať si Miro to otcovství pěkně vychutná,však on přijde na to že to nezvládne a nemůže si toho ukňouránka nechat a když se ona bude zatím maličko přetvařovat,bude ho mít pak zase sama pro sebe...

Miro Matýska uspal a vešel zpátky do obýváku.Kiki seděla u televize a popíjela pomerančový džus.
"Sedneš si ke mě" zeptala se s úsměvem
"Jo"odpověděl Miro trochu neochotně,ale došel si do lednice taky nalít džus a postavil si ho na stolek a posadil se.Podíval se na skleničku a zasnil se,vybavila se mu Kamila,taky pila pomerančový...achjo tak rád by jí zase viděl...
Miro si položil dlaně na stehna a nadechl se.
"Kiki.....Miro" začli,ale oba současně.
"Hovor" pokýval Miro hlavou dal Kiki přednost.Kiki svou dlaň položila na jeho a maličko si přisedla.Snažila se pečlivě vážit slova.
"Víš...já...no prostě..já vím že se teď asi chovám divně,ale já jsem ještě nechtěla mít dítě,já....."
"Ani ja nie ver mi,no stalo sa" přerušil jí Miro se sklopenou hlavou.
"No já...vím..no..že za to ten...Matýsek..nemůže,že má asi fakt jen tebe,ale já jen... prosímtě o trochu času,já tě mám ráda a chci...chtěla bych tu být s váma" mluvila Kiki dál,ale sama věděla že jediné co říká upřímně bylo to,že má Mira ráda.
Miro si vzdychl a spolkl vše co měl v plánu jí říct o tom,že takhle to nepůjde a pokud Matýska nesnáší bude lepší to skončit,teď,ale ikdyž Kiki až tak úplně věřit nedokázal,raději mlčel.
"Dobre,zkúsime to" podíval se na ní a zvedl se ze sedačky "Osprchujem sa" už nějak nechtěl v téhle debatě pokračovat,ale Kiki byla spokojená,jakmile se za Mirem zavřely dveře koupelny nahodila sebejistý úsměv a odfrkla si.Pak se zvedla a pomalu si začla balit tašku na zítřejší cestu.
Miro byl za chvíli osprchovaný a přišel do obýváku jen v županu,posadil se do křesla a chvíli Kiki pozoroval,byla krásná to musel uznat.Pak raději zavřel oči a přehodil jednu nohu přes opěradlo křesla.
"Taky se osprchnu" špitla a sjela pohledem Mirova nahá stehna,která vykukovala z rozevřeného županu.Miro se víc opřel a zaklonil hlavu,oči nechal zavřené.Když je otevřel stála nad ním Kiki v naprosto průsvitné košilce,pod kterou se rýsovala pevná prsa ,ploché bříško a Miro sjel očima na pečlivě vyholený klín. Přestože nechtěl ucítil v sobě vybrace,její tělo ho vzrušovalo,necítil lásku jen touhu.Zkousl si spodní ret a maličko poposedl.Kiki se ještě ujistila pohledem do jeho očí a pomalu si k němu klekla,poodhrnula mu župan a dotkla se ho ústy.Miro jen vzrušeně vzdychl a zabořil jí svoje dlouhé prsty do vlasů.....

"Miro vstávej" zatřásla s ním Kiki
"Čo je.koľko je hodín" zabřučel Miro a mžoural do světla malé lampičky,která osvětlovala ložnici.
"Šest,vstávej,já už musím jít,čeká na mě dole auto z firmy a ten,,,Matýsek má asi horečku" mlela Kiki a ještě jednou s Mirem zatřásla.
"Čože" vystřetil Miro z postele a vylekaně se na Matýska podíval.Měl rudé tvářičky úplně mokré vlásky a těžce dýchal.
"Pane bože čo mu je" upnul Miro vylekané oči na Kiki
"To já nevím" odpověděla a dál se v předsíni obouvala.Miro položil svojí dlaň na Matýskovo rozpálené čelíčko.
"Má horúčku,čo mám robiť" znova svoje oči upínal na Kiki.
"Miro nevím,zavolej mu doktora,já už musím běžet,zavolám ti" řekla Kiki a bouchla za sebou dveřma.
"Boooíííí" zakńoural Matýsek,kterého ten hlahol vzbudil
"Čo ťa bolí,chrobáčik" ustrašeně se na něj Miro podíval a pohladil ho po horké tvářičce.
"Boooíííí" znova Matýsek zakňoral a natáhl k Mirovi ručičky,Miro se pro něj sklonil a vyndal ho z naprosto propocené postýlky,Matýsek se otřásl zimou,Miro si jeho rozpálené tělíčko k sobě víc přitikl a vzal do ruky mobil.

"Tak budete mu dávat po šesti hodinách půlku téhle odměrky,je to sladké bude mu to chutnat" usmívala se na Mira starší doktorka.
"A hlavně ať hodně pije a snažte se ho udržet v posteli,kdyby mu ještě stoupla teplota udělejte mu zábal" dál Mirovi vysvětlovala a Miro sice kýval,ale měl pocit,že na něj mluví snad španělsky.
"Ďakujem vám veľmi pekne" ješte Miro poděkoval a za doktorkou zavřel.
Matýsek ležel v obýváku,kam ho Miro přenesl z propocené postýlky a mnul si očíčka,
"Boooííí" chytil se ručičkou za krček a smutně se na Mira díval.
"Ja viem...vím broučku to přejde,spinkaj" pohladil ho Miro a Matýsek si k sobě víc přitulil Blumlu.
"Spinkaj moj maličký,spinkaj......" začal Miro potichoučku prozpěvovat a doufal,že to i tentokrát zabere a Matýsek usne.

Když po nějaké době Matýsek konečně usnul,vytočil Miro Hanku.
"Miro" rozkašlala se Hanka do telefonu a v Mirovi hrklo.
"Chtěla jsem vám volat" chraptěla dál Hanka
"Ste chorá" zeptal se Miro a cítil jak mu po čele stéká pot.
"Jo,omlouvám se,vy potřebujete odjet"znova se Hanka rozkašlala.
"Nie to je dobré já to zvládnem" řekl Miro,ale absolutně netušil jak.
"Tak a čo teraz,do riti" Položil si Miro bezradně ruku na ústa.
"No tak teda hej" vzal znova do ruky telefon ještě chvíli se na něj díval,věděl,že mu ale nic jiného nezbývá na tu schůzku prostě odjet musel,odložit se to v žádném případě nedalo.Pořádně se nadechl a vytočil číslo.Chvíli čekal než se na druhém konci ozval rozespalý hlas.Miro se znova nadechl.
"Mama? Ahoj"......................


Pokračování příště...........................
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama