KOMPLETNÍ POČET DÍLŮ KAŽDÉ POVÍDKY NALEZNETE V NAVIGACI...

A co teď 59. část

29. srpna 2013 v 23:22 |  A co teď


Miro sedl do auta a šlápl na plyn.Ulice byly po ránu volné a tak se jimi proplétal celkem bez problému.Mrkl na hodiny,které měl na palubní desce.
"Pohodka" zamumlal si,když zjistil,že to s časem není tak hrozné jak si původně myslel a zasmál se nad vzpomínkou jak se Matýsek ráno vzdorovitě zase vysvlékl.
"Šikula moj" pokýval Miro hlavou nad tím jak to pěkně zvládl a zastavil na přechodu,kde právě procházela mladá maminka s kočárkem,kývla mu na poděkování a když zaregistrovala kdo sedí za volantem,její rty se roztáhly do širokého úsměvu.Miro jí úsměv opětoval,ale v duchu byl smutný,nečekal,že mu Kamila padne kolem krku,ale její chladné a odtažité chování ho moc bolelo.
Mirovo oči právě spočinuly na bráně nemocnice kolem které projížděl a naprosto automaticky sešlápl brzdu.Znovu se podíval na hodiny na palubní desce,bylo dost po ránu,ale Miro usoudil,že to zkusí.Přece jen měl i vůči Kiki výčitky svědomí,neuvědomoval si ale v té chvíli jak nesmyslné je,dávat jí plané nadějě.

Miro bez problémů prošel vrátnicí a automaticky zamířil na oddělení kde Kki ležela už minule.Rozhlédl se po potemělé chodbě a potichoučku nakoukl do sesterny.Sestřička seděla zády a něco psala.Už už otvíral pusu,že se zeptá jestli Kiki je zrovna tam,když zaskřípaly dveře vedlejšího pokoje.Miro otočil hlavu a zadíval se do bledé a strhané tváře jindy tak krásné Kiki,která šla na záchod.
"Miro.." jen hlesla a v jejích vyhaslých očích se objevila jiskřička.
"Kikina" šeptl Miro a natáhl k ní ruku.Kiki jí přijala a Miro cítil jak je její ruka studená a roztřesená.Kiki udělala ještě jeden nejistý krok a přitiskla se k němu celým svým tělem.Miro objal její drobnou postavu a s povzdechem zavřel oči,Najednou mu docházelo,že sem asi chodit neměl,že to dělá těžší sobě a hlavně jí.
"Ja...vieš...išiel som okolo...idem teraz na pár dní preč.....robiť.....mám pár vystúpení.." soukal ze sebe a cítil jak se k němu Kiki,s hlavou položenou na jeho hrudi tiskne.
"Kde je Matýsek" zeptala se tiše Kiki a zvedla k němu svoje smutné oči.
"No...je..." Miro najednou nevěděl co říct,tuhle otázku vůbec nečekal a zaskočila ho.
"Co tu děláte?" rozlehl se chodbou hlas zdravotní sestry,která se přišla podívat co za hlasy na chodbě slyší.
"Já ..len na skok...som sa...prišiel rozlúčiť" koktal Miro a Kiki se při jeho slovech ještě o něco víc přitiskla k jeho tělu.
"Slečna Zimová potřebuje klid" pronesla sestra a přísně se na Mira podívala.
"Ja už idem" ujistil jí Miro a jemně uchopil Kikininy ruce které se kolem něj stále obepínaly.
"Kikinka ja už budem musiet ísť" zašeptal a stále se její ruce od sebe snažil odpoutat.
"Přijdeš ještě?" zeptala se tiše a zvedla k němu hlavu.
"To vieš" slíbil jí a přišlo mu to tuhle chvíli jako ideální odpověď.
Kiki pomaloučku uvolnila své ruce a stále na Mira upínala oči.
"Opravdu?" špitla a tak moc toužila aby jí Miro políbil.
"Hej...naozaj..." ujistil jí Miro,jistý svými slovy si však vůbec nebyl.Když,ale viděl ty smutné oči co se do něj vpíjely,vzal její bledý obličej do dlaní a políbil Kiki na čelo.
Kiki si vychutnávala dotyk jeho rtů a pak se ješte chvíli dívala za odcházejícím Mirem se slzami v očích.


Miro sedl za volant a projel si své dlouhé vlasy dlaněmi.
"Čo ďalej,do boha" vzdychl a auto zase rozjel,teď už měl nejvyšší čas aby dojel na místo tak jak potřeboval a měl ještě nějakou malou rezervu se na svá vystoupení připravit.
Cesta ubíhala celkem plynule a Miro byl pohroužený do svých vlastních myšlenek,že čas skoro nevnímal.
Když dorazil kluci už tam byli a stavěli aparaturu.
"Ćautě" pozdravil je Miro a vyskočil na podium.
"Čau odpověděli kluci skoro sborově a Miro se rozhlédl po sále kde ho ted čekalo nekolikero vystoupení,vzal do ruky jednu ze svých kytar a opřel se strun.
Začínal se cítit uvolněný,ostatně tak jako vždycky když vylezl na pódium,byl jakoby v jiném..tom druhém světě..ve kterém nemá žádné starosti a vše je naprosto bez mráčku a co teprve až se sál zaplní lidmi a holky k němu budou vzhlížet.Miro se usmál a musel si přiznat,že se na to moc těší.
Párkrát ještě zabrnkal,vyzkoušel mikrofon a udělil pár pokynů zvukaři který seděl za svým stolem s milionem tlačítek a knoflíků.
Pak seskočil z pódia a postavil se k baru,měl žízeň a voda by mu přišla vhod.Chvíli čekal,barmanka k němu byla otočená zády a Miro sledoval její vysportovaný zadek upnutý v těsných černých kalhotech a lehce si jazykem olízl spodní ret.Ten pohled se mu prostě líbil.
"Tak co to bude" zeptala se modooká blondýnka s v miniaturním tričku na ramínka a hlubokým výstřihem.
"Vodu...neperlivú" usmál se Miro a jeho "druhý svět" začínal nabírat grády...........Pokračování příště....................
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama