KOMPLETNÍ POČET DÍLŮ KAŽDÉ POVÍDKY NALEZNETE V NAVIGACI...

Sázka na lásku 11.část

15. září 2014 v 15:37 |  Sázka na lásku

"No čakáš no, tak zatial si tu sama nie? Tak na chvíľočku..." nepřestával se Miro usmívat a bez dalšího ptaní se proti Hance posadil.
"No počkej co děláš, jsem ti řekla,že...." zalapala Hanka po dechu a nevěřícně na Mira vykulila oči.
"Sa nerozčuľuj...som povedal na chvíľočku..." chytil Miro Hanku přes stolek za ruku a znovu se na ní usmál.
....To tak keď už je tu a s ňou nedá sa len tak odbiť...toho už bolo dosť...teraz bude po jeho...škoda,že chlalani nevidia ako ju rozhodil........přemýšlel a jen tak mimochodem uvolnil Hančinu ruku ze své.
" Prepáč..." zamrkal Miro a znovu se na Hanku usmál.
...To by tak bolo aby sa mu to nepodarilo...každá sa nechá...lesba - nelesba...... ujišťoval Miro v duchu sám sebe a doufal, že její společnice tak rychle nedorazí.
" Čo piješ..dáš si niečo?" zeptal se s dalším zářivým úsměvem a zadíval se Hance do očí.
....Sú pekné no....rozhodně ich nevymení za......představil si v svou i když sice věrnou nikoliv však moc hezkou fanynku a znovu se pokusil přes stůl Hanku chytit za ruku.
"Ježiš nech mě...já nic nechci a už vůbec né aby ses tu usadil, čekám na svou pří-tel-ky-ni " vyprskla Hanka s důrazem na poslední slovo a prudce před Mirovo rukou ucukla.
"Ja ti ju neberiem, len sa s tebou chcem viacej zoznámiť, kým spolu pracujeme" pokoušel se Miro dál o úsměv i když v Hančině odmítání už zase cítil jakési ponížení, tohle dobývání bylo přeci jen něco jiného než když na každou stačilo jen kývnout.
....Boha aby sa nezbláznila, veď ju nechcem zožrať...chcem iba....... pozvedl Miro při představě co vlastně chce, jeden koutek a stočil svůj pohled ke vchodu do baru.
....No dobré no...do riti.... ta mi chýbala...... vyfoukl nosem když ve vchodu spatřil Báru a ještě jednou vrátil svůj pohled k Hance.
"Už ti ide priatelka...." pohodil hlavou ke dveřím a sledoval jak se Bára po tmavém baru rozhlédla.
"No tak čau..." dolehl mu ještě k uším Hančin hlas ve kterém ačkoli si to vůbec nepřál zaregistroval značnou úlevu.
...Boha to sa ako teraz má zobrať a odísť?.... uvažoval Miro a nahodil další zářivý úsměv, který ovšem nesměroval k Hance, ale k blížící se Báře.
"Tu.." zamával rukou a ucítil na tváři Hančin drtící pohled.
Věděl sice, že riskuje, ale pokud se Bára chytí, všechno to ponížení dá teď Hance sežrat i s úrokama.
"Jééé ahoj.." roztáhla Bára rty do upřímného úsměvu a i ona Mirovi zamávala.
....Mám vyhrané...mám vyhrané....plesalo Mirovo celé já a sledoval jak se Bára sehnula k Hance s polibkem.
"Jste se tu potkali ? " usmívala se Bára dál trochu svým tělem Hanku, která jen naštvaně úžila oči, posunula po polstrované lavici.
"Né von ........."
"..........no išel som náhodou tu na pivko a ona tu Hanička, som tiež valil oči" skočil Miro Hance do řeči a vrhl další zářivý úsměv směrem k Báře.
Cítil, že by jí teď mohl využít k tomu aby nemusel potupně odejít a přijít tak o šanci jak se s Hankou aspoň maličko sblížit.....pre začiatok........ uvažovala pokusil se Hančiny nevraživé pohledy ignorovat.
"No, ale my chceme být sami..." nedala se teď už Hanka zastavit o kousek blíž si k Báře přisedla aby na stole silně stiskla její ruku.
"Ale no taaak Haniiii, nebuď taková tak budeme mít společnost, aspoň můžu Mirovi poděkovat,že ti se mnou minule tak pomohl.....fakt dík a promiň já normálně nechlastám, jen mi prostě něco krachlo..." podívala se Bára na Mira a Hanku, která s pohledem zapíchnutím do stolu mlčela pohladila po ruce.
"Nie to je v pohodke, rád pomožem, keď možem" usmíval se Miro a po očku sjel strnulou Hanku pohledem.
...Aha no asi to u nich vedie tá druhá....uvažoval a znovu se na Báru zaměřil.
"Tak čo dievčatá čo si dáte? " zeptal se a mávl na servírku, která právě procházela kolem.
"Nic..." pípla Hanka Miro by nedal nic za to, že slyšel v jejím hlase zadrhnutí.
.....No zdá sa nebude taká drsná ako sa snaží byť..... špulil tak trochu vítězně pusu a tázavě proti Báře pozvedl obočí.
"Ta čo si dáte?"


"JO.." zaťal Miro ruku v pěst, sotva Hanka s Bárou vystoupily z taxíku a nahodil sebevědomý úsměv.
....To pojde toto....isto...to sa poddá.....vezme to cez tú druhú.....bavila sa s ním normálne...Hanka viac menej mlčala...no dobre, že ho aj ta Bára neodháňa...to sa poddá........přemítal si Miro uběhlý večer a ještě se z taxíku otočil za oběma dívkami, které šly pomalým krokem po chodníku k jejich domu.
Hanka měla jako skoro celý večer sklopenou hlavu a Miro sledoval jak jí Bára bere kolem ramen a cosi jí šeptá do ucha.

"No tak Hani, prosímtě, vždyť se nic nestalo"
"Ne nestalo, jen že tam celej večer otravoval a tobě se to snad i líbilo" kníkla dotčeně Hanka a pokusila se z Bářinýho objetí vymanit,
"Haňulko, prostě jsme si povídali, je s ním sranda, je to sympaťák....co proti němu máš...no jo já vím, je to chlap.ale Haničko, oni prostě existují a nejde se jím vyhýbat..." pokoušela se Bára tiše na Hanku mluvit a v pevném objetí jí dovedla až do bytu, kde spolu bydlely.
"Jde...to se jim vyhýbat....stačí, že jsem tuhle pitomou brigádu vzala, nemusím se s ním vybavovat ještě i když chci být jen s tebou a ty ho klidně pozveš ať tam s náma dřepí...si fakt myslíš. že šel jen náhodou kolem...nenééé...přišel aby mě otravoval...já nechci nesnáším ho.....". draly se Hance slzy do očí a pevně Báru objala kolem krku.
.....Né nechce už ho nikdy vidět.....nemůže ho ani cítit....tiskla se ke své přítelkyni a představa, že zítra bude muset jít a vyřešit další z Mirových aktivit jí naháněla husí kůži................


Pokračování příště................
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MONIKA MONIKA | 15. září 2014 v 16:06 | Reagovat

O_O  Hanka už v tom asi trochu lítá co? Jen si to ještě neuvědomuje 8-O

2 Sim Sim | 15. září 2014 v 16:22 | Reagovat

Miro pracuje systematicky...a zdá se,že úspěšně ;-) ....Hanka už je ztracená..... :-D

3 Dia Dia | 16. září 2014 v 21:41 | Reagovat

zdánlivě to vypadá, že se zatím nic neděje, ale mám pocit že už začíná vnitřní boj :D  ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama