KOMPLETNÍ POČET DÍLŮ KAŽDÉ POVÍDKY NALEZNETE V NAVIGACI...

Škola ro(c)ku 46.část

2. ledna 2017 v 20:55 |  Škola ro(c)ku
" Ssssss..aaaa...ooooo" skuhral Miro a tak jak byl se sesunul na dno prázdné studené vany aby si opatrně pustil jemný proud chladné vody na svá nejintimnější místa a zmírnil tak bolest jakou snad ještě nikdy necítil.
"A..aaaaa. aaa aa" skuhral dál a maličko povolil nohy.
"Do boha.." hrnuly se mu slzy samovolně do očí a Miro mírně zaklonil hlavu.
"Toto ti nedarujem kokot.. sa mi už asi nepostaví" olízl si spodní ret a opatrně si volnou rukou své přirození zakryl.
Proud vody, ikdyž tekl opravdu jen slabě bolest spíš znásoboval a Miro přemýšlel jak tu šílenou bolest zmírnit..
"Fffffffff" dýchal hlasitě a cítil jak mu buší srdce.
....Čo má robiť boha... čo má robit....zajíkal se bolestí natáhl se aby sprchu zastavil.
....Musí sa pozreť... pokusil se ve vaně zase pomalu postavit, aby ze sebe nejprve stáhl už na půl mokré triko a jak nejopatrněji to dokázal zasunul prsty pod mokrou gumu svých boxerek.
"Ooooo do riti..kokot, zasran..zabijem ho" pomáhal si nadávkami a pomaličku se zavřenýma očima, ze sebe stáhl mokré boxerky.
Stál teď ve vaně úplně nahý, naproti velkému zrcadlu a sbíral odvahu oči otevřít.
"Oooo..a..aaaaaaa" vykulil oči když se k tomu konečně odhodlal a s pusou otevřenou dokořán zíral na své tělo, kterému vévodila Mirova rudá a otékající chlouba.
"Nie..nie to nieeeeee" zavzlykal Miro a slzy, které mu už chvíli zalívaly oči, dostaly konečně volný průchod.


"Ta koza vlítla včera pod auto, jen aby mohla za tím buzerantem,ale dal jsem mu co proto.." vypálil Petr na svou matku hned v předsíni a jen jakoby mimochodem strčil uplakanou sestru do jejího pokoje, neopoměl při tom vytáhnout zevnitř dveří klíč, aby jím v zápětí Patricii zamknul.
"Cožeeee, tak byla u něj?" nechápla zprvu matka a otočila se ke dveřím dceřina pokoje, kterými Patricie náležitě lomcovala.
"Co jí zamykáš?, tak byla teda u něj? zeptala se znovu a natáhla ruku pro klíč,který Petr svíral ve své pravačce.
" Přestaň..." zařval Petr a jakoby nic strčil klíč do kapsy svých kalhot.
"Hele..já jsem byl při ní,když ty si jí za toho buzeranta nadávala i potom když břečela,že jí dal kopačky a stejně se s ní vychrápal, ale měla si pravdu, je to kretén a lepší když na něj zapomene, stejně už je k nepoužití.." zašlebil se Petr škodolibě a na mámino nechápající gesto jen mávnul rukou.
"Vono jí to přejde.." dolal pak celkem lhostejně a jen tak mimochodem do dveří sestřina pokoje kopl.
"Přestaň, nebo dostaneš i ty..." zaburácel a Patriciin křik o zabití a zmrzačení přestal vnímat.
"Vono jí to přejde, jednou mi poděkuje.." dodal už trochu mírnějí a chytil svou šokovanou matku kolem ramen.
"Pojď, dáme si kafe..." dodal a sedl si v kuchyni ke stolu.
"Péťo hele, nebyla jsem z něho nadšená, ale cos tomu klukovi udělal? Víš,že už jedou si měl polízanici, si pruďas......"
"...Ježiš mami nic jsem mu neudělal, jen si dlouho nezašuká..." rozchectal se Petr a zadíval se do mámina ustaraného obličeje.
"Pane bože Petře..co když tě zažaluje" vzdychla hlasitě a postavila na stůl dva hrnky kávy.
"Si nedovolí matko...ty snad nejsi ráda,že jsem mu nandal? Dyť mu byla dobrá jen do postele...si přece viděla jak se trápí, né... se s ní rozešel a pak se sní vyspal a zas jí kopnul do prdele...Si to zasloužil né?" zeptal se Petr tak trochu dotčeně a zamíchal svoje kafe.
"Nemám ho ráda, je to frajer a Páťu jen využíval, kdoví kolik jich při ní měl, kouká mu to z očí, ale......"
"....Tak už mít nebude mami......a neřeš už to..." chytil Petr svou mámu za ruku a smířlivě se usmál.
" No jo no a cos to říkal o tom autě? Jak porazilo?...Nic jí není,že né?.." tlouklo starší paní srdce jak o závod a Petr jí ruku sevřel ještě víc.
"Né mami nic jí není..."

Miro otevřel mrazák a vytáhl první pytel co mu přišel pod ruku. Co v něm bylo vůbec neřešil, stejně jako ručník,který drzěl v druhé ruce a z kterého na podlahu odkapávala stutedená voda a pytel do něho zabalil, aby si ho v zápětí opravdu jen velmi opatrně přiložil k rozkroku.
"Aaaa..aaa.a.aa..aaaaaaaaaaaaaaaaa" zavřel oči a po paměti vykročil k sedačce.
S obkladem, který si přidržoval a roztaženýma nohama byl opravdu zázrak,že po mokré podlaze ještě neuklouzl. Což ho v dané chvíli vůbec nenapadlo a Miro se jak nejopatrněji to dokázal položil na sedačku na záda.
" Zabijem ťa...zasran...bežte obaja do riti...zabijem ťa... zdochni kretén... aaaauuuuuuu...." hořekoval a jediné co si ted přál bylo aby aspoň na chvíli usnul a nic necítil a na nic nemyslel.
...Už sa mu nikdy nepostaví...odpadne mu, alebo mu ho budú musieť odrezat....už nikdy si neza....
"Aaauuuuuuuuu" projela Mirovi rozkrokem nová bolest aniž by dokončil myšlenku a celé jeho tělo se rozklepalo zimnicí............

Pokračování příště.............
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 MONIKA MONIKA | 3. ledna 2017 v 21:31 | Reagovat

[:tired:]  tak to asi hodně bolí, doufám,že Miro si to  líbit nenechá a i on si na Petra došlápne :-?

2 Dia Dia | 4. ledna 2017 v 14:31 | Reagovat

No doufám že Miro jen v návalu bolesti a vzteku přehání a nebude nucen vyhledat lékařskou pomoc ??? ... to by pro něj kromě strachu bylo navíc asi dost ponižující. Teď by se asi pomoc v nouzi hodila jemu, ale pochybuju že se mu bude chtít zrovna s tímhle problémem svěřovat kamarádce které doteď pomáhal on 8-O. No snad nebude mít Petrův útok dlouhodobější následky a Mirovo ponížení proběhne v tichosti a beze svědků :-x

3 Inka Inka | 4. ledna 2017 v 20:09 | Reagovat

Petr je veľmi agresívny, zranil Mira a doma fyzicky obmedzuje sestru aj matku :-x O_O. Podľa opisu zranenia a opuchu bude musieť ísť Miro k urológovi 8-O. Pravdepodobne bude práceneschopný niekoľko týždňov a nebude chodiť do práce a ani koncertovať :-! :-(. Dúfam, že sa z toho dostane a bude v poriadku zdravotne a nepoškodí to ani jeho kariéru.  /Našťastie je to len príbeh a nie realita :-)./

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama