KOMPLETNÍ POČET DÍLŮ KAŽDÉ POVÍDKY NALEZNETE V NAVIGACI...

Škola ro(c)ku 47. část

7. ledna 2017 v 19:00 |  Škola ro(c)ku
Patricie seděla na posteli a se sešpulenou pusou kolem sebe vrhala nenávistné pohledy.
..Brácha..její brácha jí zradil...jak to mohl udělat...nenávidí ho....jsou s mámou proti ní, nemají jí rádi..nerozumí jí...uteče...uteče k Mirovi... bude se o něj starat...co mu to ten Petr udělal? Muselo ho to hrozně bolet...bude jí za to nenávidět..... sevřelo se Patricii srdce a nové slzy zalily její oči.
....Nééé nebude plakat.... utřela si je vzápětí a sáhla po svém mobilu.
....Ještěže ten jí nechali...zavolá Mirovi..jestli už ho to nebolí....že přijede...uteče...vyskočí z okna...ať si jí zamykají jak chtějí......


Miro sebou cukl a v první chvíli absolutně nevěděl, která bije.
Jestli je noc, den a který..jestli je odpoledne, večer, ráno, jde do práce? Nejde?
Byl naprosto zmatený a jediné co v první chvíli vnímal byl zvuk jeho mobilu, po kterém se automaticky natáhl.
"Auuuuuuuuuuuuuu.." zaskučel,ale při prvním pohybu a jeho nahé tělo opět ovládla zimnice.
V ten samý moment si taky vybavil, proč tu vlastně takhle, ted už v kaluži vody leží.
"B..bo..ž.eeeee" vzdychl čistou češtinou a jeho tón byl opravdu žalostný.
Nejenže bolest byla víc než nesnesitelná, ale mokrá sedačka a chlad, který Mirovi prostupoval snad každým kouskem jeho nahého těla znovu vyvolávali zimnici.
"Jooooooooooo" zakvílel Miro a trochu se nadzvedl ke svému mobilu, jehož stále se stupňující zvuk mu rval uši.
" No.." hlesl Miro a otřásl se zimou.
...Musí preč..do spálni... lebo zmrzne..uvažoval víc než o tom kdo mu volá, jak se co nejrychleji a bezbolestně dostat z téhle mokré a studené lázně a pokusil se na sedačce posadit.
"Miroooo, bolí tě to? Co ti udělal, Já přijedu, postarám se o tebe... nebolí tě to? Mirooo já za to nemůžu...Miro, zamkli mě, uteču, skočím z okna...Miroooo slyšíš, nebolí tě to?...Mirooo...Miroooo...Miroooooo" zařezával se Mirovi do hlavy Patriciin ječivý hlas a Miro pevně stiskl víčka.
"Bolí, bežtě do riti, ty aj ten tvoj pojebaný brat.... nechcem ťa už nikdy vidieť...rozumela si mi!!!!" sebral Miro všechny síly a zvedl na Patricii hlas jak nejvíc to dokázal, aby za posledním slovem hovor vytípl.
"Bež do prdele...." dodal už potom mírněji a tak jak byl se opatrně ze sedačky zvedl a pomaloučku se vydal i s telefonem v ruce do ložnice.
...Nie už nechce nič mokré...nič studené...je mu zima..zmrzne..chce spať...nechce nič..len spať... vzdychal Miro hlasitě při každém krůčku a ikdyž by se tak rád podíval na své zraněné místečko, neodvažoval se.
...Odrežú mu ho...odpadne mu.... bylo jediné co ho v téhle chvíli napadalo a Miro opravdu jen velmi opatrně zalezl pod bílou přikrývku ve své ložnici a jeho tělo se znovu rozklepalo zimou.
...To má ísť zajtra do roboty...ani náhodou...a čo Zdena a čo Bublina..kto s ňou pojde von?..Zdena ..no už to dokázala..dokáže znova a.........no nie tam už asi nepojde...... došly Mirovi myšlenky až k tomu co se při poslední návštěvě u Zdeny vlastně stalo a Miro si přitáhl deku víc pod bradu.
..To eště mohol..to bolo poslednýkrát čo mohol....teraz už nikdy nebude mocť.... " uvažoval se sevřeným žaludkem a bolest se zimnicí dál otřásala jeho tělem.
....Zomrie...isto zomrie.... propadal Miro beznaději a do uší se mu znovu zařízl zvuk jeho mobilu.
"Boha nieeeeee.." zakvílel s pociteM zvířete lapeného do sítě, natáhl ruku po řvoucím mobilu.
"Povedal som nechaj ma na pokoji, nechcem už ťa nikdy vidieeeeť..nerzumieeeeeeš!!!!" protáhl poslední slovo a v domnění,že opět mluví s Patricií se chystal hovor vytípnout.
"No to nerozumim,ale jestli to myslíš vážně..." přišla,ale celkem rázná odpověď a Miro bolestně zkřivil obličej......Pokračování příště.............
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 modni-hity1 modni-hity1 | E-mail | Web | 7. ledna 2017 v 19:13 | Reagovat

Super clanok paci sa mi tvoj layou pozyvam ta do sutaze na mojom blogu

2 Dia Dia | 7. ledna 2017 v 21:52 | Reagovat

Aaaa jistě Zdena, tak to jsem zvědavá co se bude dít dál 8-O

3 MONIKA MONIKA | 7. ledna 2017 v 22:56 | Reagovat

O_O To jsem teda taky zvědavá,kdo to volá,ale nemyslím si,že Zdena by po tom co se stalo byla rázná :-x .Ale je mi tda Mira líto, už by ho to mohlo přestat bolet :-(

4 Inka Inka | 8. ledna 2017 v 17:42 | Reagovat

Chúďatko Mirko musí znášať takú bolesť, mal by ísť k lekárovi :-x.
Na konci kričal na niekoho do telefónu, možno to bude Zdena :-?. Naposledy sa rozlúčili za divných okolností 8-O. Možno volal niekto z kapely, alebo niekto iný :-? ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama