KOMPLETNÍ POČET DÍLŮ KAŽDÉ POVÍDKY NALEZNETE V NAVIGACI...

Květen 2017

Škola ro(c)ku 61.část

28. května 2017 v 17:18 Škola ro(c)ku
Moji milí :D :D :D ...dávám si pozor na i-y aby "tzv" Denis zas netrpěl :P .... mám za sebou úzasný víkend a tak jsem se rozhodla poslat Vám dílek,který jsem sice psala na několikrát a není moc dlouhý a nevím kdy se dostanu k dokončení dalšího, ale doufám, že Vám udělám radost. Taky bych Vám všem co jste mě podpořili chtěla moc poděkovat a ujistit Vás,že ikdyž bylo, je a možná bude v mém životě ještě nějaké to trápení a nedostek času..to co předvedl Denis mě rozhodně neodradí...on totiž zapomněl, že já můžu srovnávat s dřívějšími komenty a teď už vím naprosto bezpečně kdo to napsal ........Tak a ted už slíbený dílek...... užijte si ho..... já vím,že tam občas chyby jsou... omlouvám se za ně.... nejsem dokonalá...
Ingrid ještě chvíli postávala o patro výš a když uslyšela jak Miro do přítmí domu volá její jméno, ještě o kousek ustoupila.
...Proč na ní volá?... Jde přeci k němu jeho holka...tak proč volá jí.... nechápala o to víc a na malinkou chvíli se zatoužila ozvat.
Nakonec,ale znovu ustoupila a když Miro dveře svého bytu zavřel, teprve se nahnula přes zábradlí a očima propátrala temné schodiště.
...Nic... Zdena nejde..jakto?..Možná to nebyla tahle Zdena..napadlo Ingrid a a ještě jednou se pokusila dohlédnout co nejdál do setmělého domu.
..Kdyby to byla ona asi by šla nahoru.... uvažovala a tichými krůčky našlápla na schodiště.
..Raději odejde...

"Mám za ní jít?" zeptal se Dominik a sledoval jak se Mirův zamračený výraz.
"Čo..nie, za kým?" bručel aniž by nad svými slovy příliš uvažoval a Dominik protočil oči.
"No za tou Inkou, třeba jí ještě stihnu" rozhodil Dominik rukama a vůbec nevěděl co si teď má myslet
"Nieeee...no...neviem...nie..nechaj byť" bručel Miro dál a ikdyž mu zezačátku moc příjemné nebylo,že Dominik Ingrid vtáhl do bytu, ted mu zas vadilo,že tak rychle odešla.
...Kedy ju zasa uvidí...veď teraz odpálil Zdenu..a Inku spoznal cez Bublinu.... koľkokrát sa videli dvakrát-trikrát, ... páči sa mu?...... pátral Miro ve svých pocitech a ikdyž Ingrid byla přesně jeho tip...sám nevěděl proč ho vůbec nenapadlo jí někam pozvat už dřív.
"Vole tak co?" přerušil Dominik Mirovo myšlenkové pochody a vykulil na něj tázavě oči.
"Jo bež..počkaj...len ju popros o číslo...kým ju stihneš" slyšel Miro svůj hlas jakoby z povzdálí a sám se nad tím co teď vypustil z pusy zarazil.
"Absurdné.. počkaj nieeeeee" zabručel už, ale do prázdné předsíně a bouchnutí vchodových dveří jasně napovídalo,že Dominik už vyběhl z bytu ven.
"Do riti.." zahuhlal Miro a rázem si připadal jako vůl.
...Posiela si kámoša pre číslo baby čo sa mu páči.... bude za kokota..

"Ty vole, nemá ani její číslo" kroutil Dominik hlavou s sbíhal schody pod vou.
Vůbec se v přítmí domu nerozhlížel a tak ho nečekaný náraz a následné dívčí zajeknutí šokovalo a automaticky po kácející se postavě hmátl.
"Ježiš pardon.."vyhrkl Dominik a napnul svaly aby jí udržel na nohou.
Byly už to poslední schody do prujezdu,ale nebezpečně se točily a tak i Dominik měl co dělat udržet na nohou i sám sebe.
"To nic jááá.." slyšel tichý a ještě se trochu třesoucí dívčí hlas a zamířil svůj pohled do její tváře.
"Ježiš to sity, si ještě tady? Jsem myslel,že tě budu honit po ulicích.." nahodil Dominik mírně udivený úsměv, ale ve skutečnosti se mu ulevilo.
...Super..nemusel běžet třeba až k zastávce....
"No jááá jsem šla pomalu..." koktala Ingrid a Dominikova slova moc nechápala.
"Proč bys mě měl honit.." uvědomovala si Ingrid,že si už tykají a popošla prujezdem k vratům s dveřmi, které vedly na ulici a zmáčkla kliku.
Dveře se mírně otevřely.
"No protože, ten blázen nahoře by chtěl tvoje číslo, bežel by sám, ale nemůže. Si viděla,že je nemocnej.
Dolehly Dominikova slova přes pootevřené dveře až za ně a ikdyž byl na ulici celkem provoz, slyšela Zdena, která ještě vyrovnávala s Mirovo odmítnutím, každičké slovo.....


Pokračování příště.......

Moji milý.....

15. května 2017 v 20:22 Nástěnka
Ahoj.... je mi jasné,že čekáte na další díl,ale ačkoli jsem se pokoušela...nejde to...omlouvám se..... momentálně nemám nejmenší inspiraci a upřímně ani chuť do psaní....nezlobte se...doufám,že zase přijde čas a já tenhle příběh dokončím a žačnu nový...podlre ankety, ve které už tak dlouho hlasujete....ted to ale nejde......promiňte..... vaše autorka