KOMPLETNÍ POČET DÍLŮ KAŽDÉ POVÍDKY NALEZNETE V NAVIGACI...

Komentáře

1 Inka Inka | 16. srpna 2017 v 19:35 | Reagovat

Vzťahy sa nakoniec vyjasnili a „najvačšie tajomstvo“ o sebe Miro prezradil sám. Miro má teraz okrem Dominika asi novú „ošetrovateľku“ Ingrid, no a možno aj niečo viac ;-). Len mi je trochu ľúto Zdenky :-(.
Škoda, že sa táto poviedka už skončila, sú v nej  veselé postavy a udalosti: slečna „puntíkaté kalhotky“ Mrázová, psík Bublina, ktorá si privlastnila Mirove šaty, ošetrovanie Mirovych rozbitých kolien... :-D
Milá autorka, teším sa na ďalšie  poviedky. :-)

2 Dia Dia | 17. srpna 2017 v 17:01 | Reagovat

Milá autorko, moje čtenářské návštěvy tady na blogu byly sice poslední měsíce ještě méně časté než tvoje přízpěvky, ale přesto jsem vždy vše dohnala. Vím že s touhle povídkou jsi měla téměř od začátku problémy, ale věřím že ta příští ti půjde daleko lépe od ruky a doufám i od srdce. Proto ses přece rozhodla pokračovat v blogu a nevzdat to ... a navíc, je to už urcitá tradice a některé tradice máme přece obě rády ;-) ...nakonec by se ti stýskalo 8-)

3 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:50 | Reagovat

V současné době, je výrobek na skladě.. Nicméně, po zveřejnění článku , dostupnost produkt není zaručena. ZVÝŠENÍ DÉLKY A TLOUŠŤKY! 1 MILION SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ! BEZPEČNÉ A SNADNÉ POUŽITÍ! BEZ CHEMIE, ČERPADLA A PLNIV. Maxi Size - garantované zvýšení člena na 5 cm za měsíc. Je to krém, který nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje alergické reakce a také Maxi Size není návykový, a co je nejdůležitější - výsledek, který jste dosáhli po aplikaci, zůstane s vámi navždy. S využitím krém, budete navždy dosáhnout významné změny velikosti penisu, která přímo ovlivní váš sexuální život: budete dostávat неземное radost z kontaktu s ženami a dát jim silnější a delší orgasmus. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html  Aktivní složky bude nejen poskytovat stabilní erekce, ale také potlačit pocit strachu před prvním pohlavním stykem. O tomto produktu stejně jako Maxi Size hodnocení kupující je velmi dobrá. Navíc, jeho účinnost a mnozí lékaři říkají, protože tento produkt je klinicky testována a certifikována. Základní způsob činnosti je založen na přirozeném aktivaci reprodukční systém, zvyšuje produkci testosteronu a poskytují silný průtok krve do těla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.